Biz Kimiz?

  |   Kurumsal   |   Hakkımızda
Türkmenistan Kargo & TM Express Kargo

TM Express Lojistik Kargo İstanbul merkezli kurulmuş ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız kısa bir sürede Türkiye, Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan ve Rusya bölgelerindeki başarısını ispatlamış ve başarılı operasyon ağı ve uzman yönetici kadrosuyla tüm sevkiyatlarında başarılara imza atmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı seferleri ile taşımacılık sektöründeki yerini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran ve pazar payını büyüten firmamız hem ithalat hem de ihracat taşımalarınızda hizmetinizdedir.

Türkmenistan Kargo & TM Express Kargo

TM Express Lojistik & Kargo, sunduğu lojistik çözümlerin, müşterilerinin sadece bugünkü ihtiyaçlarına değil, gelecekteki ihtiyaçlarına da cevap verebilmesi için çalışır. Bunun için kurduğu altyapı ve yapacağı teknolojik yatırımlarla, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmayı amaçlamaktadır.

Türkmenistan Kargo & TM Express Kargo

TM Express Lojistik & Kargo, tecrübeli uzman kadrosu ve ileri teknoloji ile ekipmanları sayesinden hızlı, ekonomik, güvenilir ve esnek lojistik çözümler üreten bir firmadır. Bu amaç doğrultusunda müşteri memnuniyetini ve dolayısıyla da çalışan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Verdiği kaliteli hizmetin getirileriyle ülke ekonomisine de katkıda bulunmanın ve sivil toplum örgütlerine katılımıyla sosyal sorumluluklarını yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır.

Tüm Sevkiyatlarınız ve Yükleriniz Bizim Sorumluluğumuzdadır!

Taşımalarınızın sorunsuz, zamanında, hızlı ve ekonomik olarak yerine getirilmesini sağlıyoruz. Mesleki yeterlilikleri yüksek profesyonel ekibimiz ile sizlere kalite vaat ediyoruz.

WhatsApp ile Bilgi Al

Müşteri Görüşleri

Görüşleriniz bizler için çok önemli! Sizlerin dilek, öneri ve şikayetleri sayesinde her geçen gün daha da gelişiyoruz.

Referanslar